25 YILI AŞKIN TECRÜBE


NETSİS EĞİTİM VE DESTEK HİZMETLERİMİZ
İdeaktif Danışmanlık ve Yazılım olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz, sertifikalı ve uzman kadromuz ile, işletmelerin Netsis ERP süreçlerinde danışmanlık ve destek hizmetlerimiz ile, müşterilerimizin sorunlarını çözüyor, işletmelerinin büyümesine katkıda bulunuyoruz.

YÜKSEK KALİTE STANDARTLARINDA HİZMET
İdeaktif olarak Netsis Çözüm Ortağı statüsünde, Netsis Destek Hizmetleri ve Yazılım Çözümlerimiz ile, Netsis ürünlerine Ek Yazılım Geliştirme alanında, bölgesindeki ilk TSE belgeli firma olma özelliğini taşımaktayız. ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardında verdiğimiz hizmetlerimizin kalitesini sürekli kontrol altında tutuyor, müşterilerimizin iş süreçlerinde hak ettikleri konforu sağlıyoruz. Netsis Destek Hizmetlerindeki hızlı aksiyon ve çözüm uygulamalarımız ile müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlıyor, proaktif çözümlerimiz ile müşterilerimizin sistemlerini sürekli çalışır halde tutuyoruz.

KURUMSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Netsis ERP ürünlerinin müşteri sektörüne ve işletme yapısına uyarlanmasında %100 uyumlaştırma politikamız ile Netsis ERP ürünlerinin MÜŞTERİLERİMİZE TAM UYUMLU bir ERP yazılımına dönüştürüyoruz. Netsis ERP ürünü dışında ek bir ürüne ihtiyaç duymadan, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda analitik raporlar hazırlıyor ve otomatik teslimatlarını müşterilerimizin istedikleri teknolojiyi kullanarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin kurumsal stratejilerini, dijital altyapılarımız ve akademik bilgimiz ile harmanlayarak, müşterilerimize, sektörlerinde sürdürülebilir rekabet avantajı sağlıyoruz.

NETSİS İLE ENTEGRE EK YAZILIMLARIMIZ
Farklı platformlarda yazılmış, farklı sektörlerde çalışan ve İdeaktif ürünü olan 100’ü aşkın Netsis ile tam entegre ek yazılım portföyümüz ile işletmeleri güncel teknolojinin ilerisine taşıyoruz. Mobil (IOS ve Android) ve Web araçlarımız ile müşterilerimizin bilgiye her an, her yerden ulaşımını sağlıyoruz.

BİLİŞİM ALANINDA 360 DERECE ÇÖZÜM PLATFORMU
İdeaktif olarak, dürüst, güvenilir ve güçlü iş ortaklığı ağımız ile, müşterilerimizin tüm dijital ve bilişim çözümlerini tek noktadan sağlayabilen bölgemizdeki ilk ve tek bilişim entegratörü olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

HIZLI İLETİŞİM

  • +90 (533) 772 47 70

  • volkan@ideaktif.com.tr